13 лют. 2015

Тематична екскурсія до міського історіко-краєзнавчого музею ім.П.Калнишевського

13 лютого діти ДНЗ №14 "Струмочок" з великим задоволенням мали змогу подорожувати по сторінках давньої історії Присамарського краю
13 січ. 2015

До бабусі Марфуші на гостини!

Багата українська земля традиціями. От і у нас в садочку збиратися разом на різдвяні свята – вже давня традиція.
30 груд. 2014

Ялиночко, здрастуй! Здрастуй, Новий рік!

Найулюбленіше свято дорослих і малюків. Красуня Ялиночка зустрічала малят і всіх гостей яскравими вогниками, різнокольоровими кульками, різнобарвними прикрасами і справжнім хвойним лісовим ароматом!
19 груд. 2014

«Подарунок Святому Миколаю»

6 груд. 2014

Міський семінар для керівників дошкільних навчальних закладів управління освіти "Здорова дитина : комплексне розв'язання проблем"

Турбота про здоров'я дітей - найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили В.Сухомлинський
28 жовт. 2014

Осінь – радісна пора.

Нікого не залишає байдужим осіння краса. Подорож осіннім лісом, прогулянка сірим дощовим днем під кольоровими парасольками…
18 вер. 2014

Ярмарок "«Спорт, здоров’я, краса»"

Відкриття спортивного майданчику. Виставка поробок дітей разом з батьками «Спорт, здоров’я, краса»
1 вер. 2014

День знань.

«Україна – єдина країна»
25 серп. 2014

День Незалежності України!

«Країна сонечка, країна добра, країна радості, країна тепла – чарівна Україна моя!» - такі пісні співають наші діти сьогодні і не тільки.
15 лип. 2014

Бал Квітів!

Бал Квітів!Діти – квіти! В цей день цей вислів відобразився в повній мірі.