Про призупинення освітнього процесу в другій молодшій групі №3 «Квіточка»

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД  ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ЯСЛА-САДОК)  КОМБІНОВАНОГО ТИПУ№ 14 «СТРУМОЧОК»

НАКАЗ

31.01.2022                                  Новомосковськ                                        № 28/аг

Про призупинення освітнього

процесу в другій молодшій  групі  №3

«Квіточка» КЗ ЗДО № 14 «Струмочок»

Керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» відповідно до додатку № 5 наказу МОЗ № 2122 від 17.09.2020 року «Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)», з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19 серед учасників освітнього процесу,

НАКАЗУЮ:

1. У зв’язку із виявленим випадком захворюваності на   COVID -19 у вихованця закладу  групи №3 «Квіточка», призупинити освітній процес та відправити на самоізоляцію вихованців групи  терміном з 01.02.2022 року по 08.02.2022 року.
  2. Вихователю Ользі Тридіді :
    1. Повідомити батьків про епідемічну ситуацію.
    2. Проінформувати батьків щодо термінового повідомлення у разі погіршення самопочуття у дітей групи.
    3.  Попередити батьків про відповідальність щодо порушення самоізоляції дітей.
    4. Завгоспу Тетяні Поповій– провести обробку групових приміщень та сходів відповідно до карантинних заходів.
  3.  Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор КЗ ЗДО №14 «Струмочок»                               Олена МІТРОХІНА

З наказом ознайомлені: