Матеріально-технічне забезпечення

КЗ ЗДО № 14 «Струмочок» розташований  в типовій двоповерховій  панельній будівлі,

загальною площею – 2036 м2.

Територія закладу загальною площею – 1836 м2  має огорожу по всьому периметру, залізні ворота для в᾽їзду обслуговуючого транспорту.

На території закладу є господарські зони: сарай та овочесховище.

Заклад обладнано мережами господарсько-питного водопостачання, мережами каналізації, водостоку, вентиляції, індивідуальною системою опалення.

Для прання, сушіння та прасування білизни в закладі є два приміщення (пральне, сушильно-прасувальне). В наявності відповідне електрообладнання.

До складу приміщень харчоблоку входять: гарячий цех та заготівельний.

Кожна група має ізольований окремий майданчик з капітальними тіньовими навісами та зеленими насадженнями.

Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. Дитячі майданчики мають спортивне та ігрове обладнання (пісочниці, спортивне обладнання, драбини, столи, лавки).

В наявності спортивний майданчик облаштований спеціальним фізкультурним обладнанням  (драбини для лазіння, турники, яма з піском для стрибків з розбігу)  та футбольне поле з воротами для міні-футболу та стійками для волейболу.

Для занять дітей  в дошкільному закладі створено всі умови

Групові приміщення в основному забезпечені меблями та ігровим обладнанням.

Розвивальне середовище дитячого садка організовано  урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.